Aarsleff

lt

Misija ir vertybės

Misija

Aarsleff vykdo inžinerinius ir statybinius darbus, išlaikydama aukštą kokybę. Visada stengiamės patenkinti klientus, tuo pačiu kurdami laukiamą vertę mūsų darbuotojams, akcininkams, verslo partneriams ir kitiems susidomėjusiems.

Vertybės

Gyvenimas ir sveikata
Gyvenimas mums didžiausia vertybė. Mūsų darbuotojų, verslo partnerių bei statomų objektų naudotojų saugumas yra mūsų prioritetas. Užtikriname tinkamas darbo ir profesinio tobulėjimo sąlygas. Rūpinamės pusiausvyra tarp profesinio aktyvumo ir asmeninio gyvenimo.

Pasitikėjimas
Mūsų įmonės darbinius santykius grindžiame tarpusavio pagarba ir pasitikėjimu. Kiekvieną dieną dėl žinių, patirties ir įsipareigojimo bei dėl modernių technologijų naudojimo ir rūpinimosi aukščiausia kokybe įgyjame klientų ir verslo partnerių pasitikėjimą.

Tvari plėtra
Aarsleff rūpinasi tvaria verslo plėtra ir įmonių socialine atsakomybe (CSR). Atsižvelgdami į rentabilumą ir tvirtos pozicijos rinkoje kūrimą, atsižvelgiame taip pat į mūsų veiklos įtaką verslo aplinkai, gamtos aplinkai ir visuomenei. Ypatingai pabrėžiame aukščiausių darbų saugos ir higienos standartų išlaikymo būtinybę.

IdeaTvarios plėtros idėja atsispindi įmonės misijoje ir vertybėse, kurios sudaro jos strategijos pagrindą bei formuoja santykius su darbuotojais, verslo ir visuomeniniais partneriais, taip pat santykį į aplinką. Už tvarios plėtros taisyklių įgyvendinimą atsako įmonės vadovybė.