Aarsleff

lt

Akustinių ekranų pamatai

Panašiai kaip orinio kontaktinio tinklo atraminių konstrukcijų atveju, gelžbetoninius kalamuosius polius naudojame ir akustinių ekranų pamatams įgilinti. Įkalus polius ant jų pritvirtinami plieniniai stulpai. Kadangi stulpų montavimas reikalauja didelio tikslumo, taikome sprendimą, leidžiantį reguliuoti stulpelio padėtį ant polio, nepažeidžiant leidžiamųjų nuokrypų. Pagrindinis šios technologijos pranašumas yra visų ekrano apkrovą laikančios konstrukcijos elementų išankstinis surinkimas kartu su atitinkama apsauga nuo korozijos. Statyboje atliekamas tik konstrukcijų sujungimas. Papildomas siūlomo sprendimo pranašumas yra tai, kad ekranai gali būti montuojami ką tik baigus statyti polius.
Alternatyvus sprendimas yra dalinis išankstinis surinkimas, kur panaudojami kalamieji poliai ir šlapiuoju būdu gaminamos viršūnės.
Analogiškus sprendimus galima taikyti įgilinimui kitų atraminių konstrukcijų, kaip antai: informacinės lentos, reklamos, judamieji kėlimo rėmai, šviesos signalo įtaisų stulpai ir pan.

Žemiau pateikiame kelis parodomuosius kalamųjų polių panaudojimo akustinių ekranų pamatams įgilinti pavyzdžius.

Geležinkelio linija nr. 1
Geležinkelio linija nr. 1, Varšuva – Koluszki, stotis Radziwiłłów
Geležinkelio linija nr. 132
Geležinkelio linija nr. 132 (E30), Vroclavas – Opolė, stotis Brzeg
Geležinkelio linija nr. 132
Geležinkelio linija nr. 132 (E30), Vroclavas – Opolė, stotis Brzeg
Greitkelio aplinkkelis
Vroclavo greitkelio aplinkkelis
Ekrano statyba
Ekrano vietovėje Wojnowo statyba