Aarsleff

lt

Plieniniai poliai

Plieniniai poliai – vamzdžiai, dvitėjinės sijos, spraustasienės – naudojami hidrotechninėje (kontinentinėje ir jūros) statyboje ir kaip pamatai: pastolių, laikinų atramų, laikinų ir pastovių tiltų (tarp kitko, integruotų tiltų), akustinių ekranų ir pastatų su požeminiais aukštais. Dėl daugelio plieninių statinių tvoros privalumų jos panaudojimo apimtis tikriausiai plėsis.

Priklausomai nuo darbų atlikimo sąlygų plieniniams poliams gramzdinti taikome vieną iš trijų metodų:

  • kalimas hidrauliniais plaktais,
  • įterpimas hidraulinėmis įspaudimo mašinomis arba
  • vibravimas nerezonansiniais vibraciniais plaktais.

Hidrotechninių (pvz., uosto) konstrukcijų atveju žymi dalis darbų atliekama ant vandens panaudojant specialias plaukiojančias platformas, stabiliai statomas ant dugno, ant vadinamųjų „kojokų“. Tokios plaukiojančios platformos su stabiliu pagrindu garantuoja visišką darbų atlikimo saugą.

Įranga, kuria disponuojame, leidžia mums gramzdinti plieninius polius, viršijančius 20 m ilgį.
Poliams gramzdinti vibraciniu metodu naudojame naujausius nerezonansinius vibracinius plaktus. Tai modernūs įrengimai, veikiantys aukšto dažnio juostoje. Jie leidžia vibruoti plieninius polius netoli pastatų ir kitų vibracijoms jautrių konstrukcijų arba požeminių instaliacijų. Plieninių spraustasienių atveju galima taip pat naudoti hidraulinio įspraudimo metodą.

Vaizdo įrašas

Film vimeo
Greitkelio statyba
Greitkelio S17 Kurów – Lublin – Piaski statyba
Vaivadijos kelio plėtimas
Vaivadijos kelio nr. 855 Olbięcin – Zaklików – Stalowa Wola plėtimas
Molo plėtimas
Molo Międzyzdroje mieste plėtimas
Kelto terminalo statyba
Kelto terminalo Svinouiscėje statyba