Aarsleff

lt

Plieninės spraustasienės – laikini sprendimai

Plieninės spraustasienės sienos yra plačiai naudojamos kaip ekonomiškai ir techniškai efektyvios laikinos atraminės konstrukcijos ir sandarios gilių iškasų sutvirtinimų aptvaros (hermetiškos pertvaros), apsaugančios iki keliolikos metrų gylio turinčius žemės sprūdžius. Spraustasienės naudojamos visur ten, kur be žemės sprūdžių apsaugos reikia:

  • apsaugoti iškasą nuo gruntinio vandens antplūdžio arba/ir
  • visai greta iškasų yra objektai, jautrūs žemės nusėdimams.

Kompresuotų gruntinių inkarų arba plieninių spraustasienių atraminių konstrukcijų panaudojimas leidžia apsaugoti žemę nuo nusėdimų, o objektus nuo sužalojimų.
Didelį spraustasienių apsaugos efektyvumą užtikrina didelis darbų našumas ir spraustasienių atgavimo galimybė.
Galimybė panaudoti:

  • kalimą, vibravimą ir įspaudimą plieninių spraustasienių gramzdinimui bei
  • praplovimą arba/ir gręžimą gramzdinimo palengvinimui
  • lemia tai, kad jos gali būti naudojamos, galima sakyti, kiekvienomis grunto ir lokalizacijos sąlygomis.

Įranga, kuria disponuojame, leidžia mums gramzdinti spraustasienes, turinčias per 20 metrų ilgio. Spraustasienių gramzdinimui vibraciniu būdu naudojame naujoviškiausius nerezonansinius vibracinius kūjus. Šie modernūs įrengimai veikia aukštų dažnių juostoje. Tai leidžia įvibruoti spraustasienes arti esančių pastatų arba kitų virpesiams jautrių konstrukcijų ar požeminių instaliacijų. Spraustasienės gali būti kalamos ir hidrauliniais kūjais.
Visur ten, kur nėra įkalimo ar įvibravimo galimybės, spraustasienių gramzdinimui naudojame hidraulines spraudimo mašinas, garantuojančias tylų (<75dB) darbų atlikimą, be jokių smūgių.
Įspraudimas taikomas tada, kai spraustasienės gramzdinamos visai šalia virpesiams jautrių konstrukcijų arba ten, kur vibracijos gali privesti prie grunto sutankėjimo ir greta esančių statinių nusėdimo. Ši technologija naudojama šalia senovinių objektų, jautrių pastatų (bibliotekos, skaičiavimo centrai, ligoninės ir pan.) ir instaliacijų, objektų su stiklo fasadais, pylimų, kurie linkę sutankėti, bei halių ir pastatų viduje. Naudojame ją ir tuo atveju, kai dėl silpno pagrindo arba priėjimo trūkumo neįmanoma įvažiuoti sunkiais keltais ar poliakalėmis.

Vaizdo įrašas

Film vimeo
Tarptautinio terminalo plėtimas
Tarptautinio keleivinio terminalo Balicuose plėtimas
Kolektorius prie statybos
Kolektorius prie Business Garden statybos Vroclave
Kelio tiltas
Kelio tiltas su privažiavimais per Vislą Torunėje
Siurblinės perstatymas
Lietaus vandens siurblinės perstatymas Piaskowa gatvėje Racibože