Aarsleff

lt

Verslo partneriai

Aarsleff kuria savo poziciją rinkoje bei verslo partnerių pasitikėjimą, teikdama aukščiausios rinkoje prieinamos kokybės paslaugas. Ypatingą dėmesį skiriame sąžiningumui dėl techninių reikalavimų. Darnus požiūris į įmonės plėtrą garantuoja ilgalaikį jos funkcionavimą mūsų klientų pasitikėjimo dėka.
Verslo santykiuose visi įmonės darbuotojai įpareigoti laikytis teisinių įstatų ir verslo etikos taisyklių, kurios paskelbtos Įmonės Aarsleff elgesio kodekse.
Rūpinamės galiojančių sąžiningos konkurencijos taisyklių laikymusi. Nesiūlome ir nepriimame jokios nepriklausančios naudos nei iš fizinių asmenų, nei iš ūkio subjektų. Įgyvendinome elgesio taisykles, leidžiančias išvengti interesų konflikto.
Garantuojame lygų verslo partnerių traktavimą. Tiekėjų ir subrangovų pasirinkimo kriterijai yra objektyvūs, nešališki ir vienareikšmiai. Iš mūsų partnerių tikimės patikimumo, kvalifikacijų, būtinų užsakymų vykdymui aukščiausios kokybės lygiu, absoliutaus darbų saugos ir higienos taisyklių laikymosi bei atsižvelgimo į gamtos ir jos išteklių apsaugą.